Signum 350

Signum 350

big_03

Opis

Regulator SIGNUM 350, jest przystosowany do współpracy z dużymi dmuchawami o mocy do 0,55kW w sterowaniu procesem spalania w nadmuchowych kotłach miarowych dużej mocy.
Regulator posiada szereg funkcji pozwalających dostosować sposób sterowania do konstrukcji kotła, rodzaju i jakości paliwa oraz charakteru ogrzewanego obiektu. Atutem regulatora jest jednoczesne sterowanie dwoma dmuchawami z możliwością niezależnego ustawienia ich obrotów. Stosując dmuchawy typu Hornet serii SS, SIGNUM 350 zapewnia płynną regulację obrotów.
Urządzenie posiada dodatkowo wejście i wyjście uniwersalne konfigurowane przez użytkownika. Umożliwiają one współprace z urządzeniami zewnętrznymi (np. sygnalizacja stanów awaryjnych, termostat pokojowy).
Regulator dodatkowo oferuje funkcję przygotowania ciepłej wody użytkowej (CWU) z możliwością wyboru algorytmu pracy( zima, lato, wyłączony).
Zależnie od posiadanego typu bojlera można wybrać pracę bez lub z priorytetem. Temperaturę CWU można programować w zakresie 40 do 70 ? C. Regulator posiada wbudowane programowe i sprzętowe zabezpieczenie przed przegrzaniem kotła oraz wejście do podłączenia zewnętrznego czujnika STB.
Prostą i intuicyjną obsługę zapewnia czytelny interfejs oparty na wyświetlaczu LCD.

Parametry produktu